Přestavba na elektrokolo

Přestavba na elektrokolo - uděláme z Vašeho kola elektrokolo ...

Chcete elektrokolo, ale nechcete kupovat nové kolo? Přijeďte k nám a my kolo osadíme značkovou sadou s elektromotorem, takže si i na Vašem kole budete užívat výhod jízdy s elektro pohonem. Sadu si můžete i zakoupit a nainstalovat sami. Přestavba kola na elektrokolo pomocí naší sady EVbike je cenově výhodnou možností, jak si lze pořídit elektricky asistovaný bicykl za výrazně nižší cenu, než by Vás stál nákup kompletního již hotového elektrokola o srovnatelných výkonových parametrech.

 

Středový pohon EVbike je možné vyzkoušet na našem testovacím kole. Jedná se o krosové kolo Scott Sportstrer velikost M. Krátké testování v okolí prodejny je zdarma. Celodení testování je zpoplatněno částkou 500,- za den/1000,- víkend. Při koupi pohonu bude cena v plné výši vrácena. V případě zájmu nás předem kontaktujte pro domluvu termínu. (Vratná kauce při půjčení 10000,-)

 

Foto z přestaveb na elektrokolo sada EVbike.

 

Středový pohon vyniká zejména svou lehkostí a jednoduchostí instalace. Díky převodům dosahujete vyšší rychlosti na rovině. Delší dojezd až o 35% než s motorem ve výpletu. Dojez se snadno může pohybovat i nad hranicí 100km. Sada pro přestavbu na elektrokolo splňuje omezení výkonu do 250W a 25 km/h, tak aby splňovala normy pro provoz na pozemních komunikacích.

Wheel Kit je sada která obsahuje motor zasazený ve výpletu kola. Jízdní kolo s tímto motorem se vyznačuje výraznější dynamikou při rozjezdech. Šetří převodové ústrojí kola. Tento typ pohonu doporučujeme pro městkou cyklistiku.

 

Volba vhodných prvků pro přestavbu na elektrokolo je s ohledem na konkrétní požadavky zákazníka a účel použití individuální. V případě zájmu o náhradní díly nás kontaktujte.

 

Testovací krosové kolo Scott se středovým pohonem. 

   
1 | 2 | 3 | 4Infolinka

 
773 545 551

Nejprodávanější