Dětské vozíky Chariot Croozer

Na českém trhu najdete několik značek dětských přívěsů, v naší nabídce naleznete dva nejrozšířenější výrobce na světě Chariot a Croozer. Vozíky Chariot CTS CX1, Chariot CTS CX2 , Chariot Cougar 1 a Chariot Cougar 2 jsou jeny z nejoblíbenějšíchmodelů na trhu. 


Chariot CTS představuje světovou špičku v oboru dětských přepravních systémů, vyrábí propracovanou stavebnici uceleného přepravního systému. Dle našich zkušenností Chariot jenom doporučujeme. Elegantní a aerodynamické vozíky Chariot jsou určeny pro milovníky přírody, kteří si se svými dětmi chtějí užívat nejrůznější activity na čerstvém vzduchu, aniž by se museli nějak omezovat, a proto potřebují maximálně výkonný vozík.

Značka Chariot je od roku 2011 součástí skupiny Thule. V této sezóně spojujeme tyto dvě skvělé značky dohromady – názvy produktů se mění na Thule a značka Chariot zůstává zachována jako název celé rodiny produktů.

Hlavní rozdíly mezi odpruženými vozíky Chariot CX a Cougar : Vozík CX má oproti Cougar intergrované brzdy do hlavních kol (zvláště vhodné např. na inline brusle nebo při delších sestupech z kopce), komfortní sedačku, bočnice s moskytierou a odepínací slídou (vozík výrazně lépe větrá v letních měsících), madlo s hrazdou, model 2012 batůžek.


Croozer je nejprodávanějším přívěsem na světě,  představuje především jednoduchý stabilní robustní a bezpečný přívěs za kolo, ze kterého (v nouzi) uděláte kočárek do města nebo do přírody.


Označení : 1 - vozík pro jedno dítě, 2 - vozík pro dvě děti

 

Thule Chariot 2017 : Chariot SPORT nahrazuje model CX, Chariot CROSS nahrazuje model Cougar, Chariot LITE nahrazuje model Cheetah

1 | 2