Dětské vozíky Chariot Croozer

Na českém trhu najdete několik značek dětských přívěsů, v naší nabídce naleznete dva nejrozšířenější výrobce na světě Chariot a Croozer. Vozíky Chariot CTS CX1, Chariot CTS CX2 , Chariot Cougar 1 a Chariot Cougar 2 jsou jeny z nejoblíbenějšíchmodelů na trhu. Značka Chariot je od roku 2011 součástí skupiny Thule. V této sezóně spojujeme tyto dvě skvělé značky dohromady – názvy produktů se mění na Thule a značka Chariot zůstává zachována jako název celé rodiny produktů.

Hlavní rozdíly mezi odpruženými vozíky Chariot CX a Cougar : Vozík CX má oproti Cougar intergrované brzdy do hlavních kol (zvláště vhodné např. na inline brusle nebo při delších sestupech z kopce), komfortní sedačku, bočnice s moskytierou a odepínací slídou (vozík výrazně lépe větrá v letních měsících).

Croozer je nejprodávanějším přívěsem na světě,  představuje především jednoduchý stabilní robustní a bezpečný přívěs za kolo, ze kterého (v nouzi) uděláte kočárek do města nebo do přírody.

Označení : 1 - vozík pro jedno dítě, 2 - vozík pro dvě děti

Vozíky Thule Chariot 2017 - Thule SPORT nahrazuje model CX, Thule CROSS nahrazuje model Cougar, Thule LITE nahrazuje model Cheetah