FOLLOW ME Tažné zařízení + adapter M6 pro kola Woom 2 a 3

Na prodejněDoprava zdarma
Výrobce:
Follow ME
Kód:
DV1417100M6
Dostupnost:
1 ks
8 110 Kč -1 110 Kč (13,7%) 7 000 Kč
Skladem na prodejně Jeden nebo více ks prodejna - expedice ihned.

FOLLOW ME Tažné zařízení + adapter M6 pro kola Woom 2 a 3

Tažné zařízení (tandem, tažná tyč) FollowMe

 Díky tandemovému závěsu FollowMe ze Švýcarska může být na cestách pohromadě celá rodina cyklistů - včetně těch začínajících. Follow Me Vám pomůže, když se Váš malý cestovatel unaví (chce jet, ale nechce šlapat) nebo když chcete mít dítě pod kontrolou (třeba na rušné silnici). S pomocí FollowMe připojíte dětské kolo k Vašemu během chvilky bez použití nářadí. Stejně snadno obě kola opět oddělíte, závěs FollowMe je pak bezpečně složený a zajištěný na Vašem kole. Můžete jej také během chvilky zcela z kola odejmout.

Tandemový závěs FollowMe v mnoha ohledech předčí všechny dosud známé alternativy vlečení dětského kola. Jako jediný na světě je závěs FollowMe upevněn k tažnému kolu ve dvou bodech a je umístěn nejníže vůči těžišti.

Test prokázal nejnižší silové působení na tažné kolo, nejmenší vychýlení ze stopy a nejnižší vliv na účinnost brzd ve srovnání s teleskopickou tažnou tyčí a závěsným půlkolem. FollowMe lze jako jediný závěs dětského kola použít současně s dětskou sedačkou, nosičem zavazadel či postranními brašnami.

Balení obsahuje : spojovací zařízení, 1x závěs tažné kolo - rychloupínák, 1x závěs tažené kolo - matice(pro dětské kola která mají přední kolo utažené maticí)

Lze zakoupit samostatně závěs na tažné a tažené kolo pro použití na více kolech. Najdete zde v sekci.

Lze zakoupit samostaně adaptery tažné(dospělé) kolo - matice(M10), tažené(dětské) kolo - rychloupínák(pro dětské kolo, které má na předním kole rychloupínák), prodloužení M6 s vnějším závitem pro kola WOOM velikost 14",16", EARLYRIDER, KOKUA, ISLABIKE. Najdete zde v sekci.

 

Nově v nabídce adaptéry pro kola s pevnou osou 12mm.

Technické informace: FOLLOW ME
Rozměry dětského kola: 12" - 20"
Rozměry vlečného kola: 26" - 29"
Materiál: ocel
Nosnost: 45 kg
Hmotnost: 4 kg

    

S výběrem vám odborně poradí

Michal

Michal

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–16:00.