Vozíky za kolo, Kočárky

Dětské vozíky a přepravní systémy na kolech Chariot a Croozer. Kvalitní a technicky bezpečné dětské sportovní vozíky, transportní systémy, přepravní vozíky Chariot a Croozer Vám a Vašim dětem dají svobodu přesunu bez automobilu.


Na českém trhu najdete několik značek dětských přívěsů, v naší nabídce naleznete dva nejrozšířenější výrobce na světě Chariot a Croozer.

Croozer - dětské přívěsy za jízdní kola, kočárky, sportovní vozíky a nákladní přívěsy.

Chariot carriers leader kanadského a amerického trhu s dětskými vozíky nejen za kolo, který doporučujeme. Elegantní a aerodynamické vozíky z této řady jsou určeny pro milovníky přírody, kteří si se svými dětmi chtějí užívat nejrůznější activity na čerstvém vzduchu, aniž by se museli nějak omezovat, a proto potřebují maximálně výkonný vozík.

 

Vozíky Thule Chariot 2017 - S multifunkčním sportovním vozíkem je výběr na vás. Vezměte své dítě nebo děti na každodenní vyjížďku nebo na dlouhou odpolední cestu plnou objevování. Přeměňte ho na kočárek do města nebo se vydejte na kondiční běh do přírody. Můžete také vytvořit saně, když chcete svézt na běžkách. Jakoukoli aktivitu si zvolíte, vaše děti mohou být s vámi a sdílet vaši vášeň. Bezpečně a pohodlně.

 

Chariot SPORT nahrazuje model CX, Chariot CROSS nahrazuje model Cougar, Chariot LITE nahrazuje model Cheetah  

Když si koupíte multifunkční sportovní vozík od společnosti Thule, získáte: 
 
  • Univerzálnost pro mnoho různých aktivit a vzdáleností
  • Bezpečnou, jistou a pohodlnou jízdu pro 1 nebo 2 děti
  • Od všestranných modelů do náročných podmínek až po sportovní modely pro větší pohodlí
  • Praktické funkce a možnosti uložení