Thule 598 sada 2ks stejný zámek nápis Volvo

Doprava zdarmaNa prodejněAKČNÍ set
Výrobce:
Thule
Kód:
THPR598-2
Dostupnost:
3 ks
7 180 Kč -1 790 Kč (24,9%) 5 390 Kč
Skladem na prodejně Jeden nebo více ks prodejna - expedice ihned.

Thule 598 sada 2ks stejný zámek nápis Volvo

Thule ProRide 598 s nápisem Volvo 2ks stejný zámek (děláno pro automobilku Volvo) je střešní nosič kol s nejrychlejším a nejpraktičtějším mechanismem upnutí kola. Vítěz testu dTestu v kategorii střešních nosičů.

NOSIČE LZE ZASLAT POUZE PŘEPRAVOU GLS

Přesné číslo zámku na přání nelze objednávat.

Vlastnosti

Díky jedinečnému designu držáku rámu a žlábku pro kola automaticky usadí kolo na místě, když je připevňujete. Rychlé a snadné upevňování kol – otočný volič omezovače momentu utažení určuje sílu působící na rám kola a zřetelně oznamuje správnou montáž. Tlak je rozložen po povrchu velkých měkkých obložení úchytů, které se přizpůsobují trubkám rámu kola a minimalizují riziko poškození rámu. Bezpečná montáž – kolo je chráněno před pádem pomocí rozšířené dolní čelisti úchytu. Stabilní kola – pevně uchycená v chytře navržených držácích s diagonálními rychlouvolňovacími popruhy kol. Díky snadné manipulaci bez potřeby nářadí je možné přesouvat nosič z jedné strany auta na druhou. Maximální hmotnost jednoho jízdního kola je 20 kg. Adaptéry do T-drážky (20 x 20 mm) jsou součástí dodávky pro účely montáže nosiče přímo na T-drážky nosných tyčí. Splňuje standard CityCrash.

Technické specifikace

Přepravní kapacita jízdních kol: 1 Pro rámy o průměru: 22-80 mm Připevnění kola: Rám / kolo Rychloupínací popruhy kol: Ano Pro většinu kol s kotoučovými brzdami: Ano Zámek pro uchycení kola k nosiči: Ano Uzamčení nosiče ke střešnímu nosiči: Ano Kompatibilní se systémem jednoho klíče: Ano Lze upevnit na pravou či levou stranu: Ano Vhodný pro nosiče WingBar: Ano Vhodný pro nosiče SlideBar: Ano Pro aero tyče: Ano Pro čtyřhranné tyče: Ano, Je nutný adpatér Thule ProRide SquareBar 8895 Adaptér pro T-drážky 20 x 20 mm: Ano Adaptér pro T-drážky 30 x 24 mm: Ano, Je nutný adaptér: T-track adaptér 889-1

S výběrem vám odborně poradí

Michal

Michal

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–16:00.