R8 ULTEGRA DISC WHITE XL

Doprava zdarma
Výrobce:
Pells Bicycles
Kód:
3P200055
Dostupnost:
1 ks
64 990 Kč
Skladem u dodavatele Ve skladu dodavatele - expedice během 2-4 dnů.

Stavy kol na centrální skladu Pellsu se průběžně mění. V případě posledních kusů se může stát, že kolo není již dostupné. O dostupnosti vás po objednání budeme neprodleně informovat.

Kola jsou dodávány v krabici, nutno nasadit přední kolo, řidítka, pedály, sedlovku, sedlo, doseřídit. Při osobním odběru možnost sestavení kola - nutno připsat do poznámky k objednávce.

R8 ULTEGRA DISC WHITE XL

Nejrychlejší silniční kolo, které jsme kdy postavili. Závodní aero model R8 na novém rámu dává jezdci maximální zrychlení, skvělou aerodynamiku a vysokou míru pohodlí i při delších závodech a trénincích.

Nejrychlejší silniční kolo, které jsme kdy postavili. Závodní aero model R8 na novém rámu dává jezdci maximální zrychlení, skvělou aerodynamiku a vysokou míru pohodlí i při delších závodech a trénincích. Nová R8 je pro všechny, kteří od silničního kola čekají výkon, maximální zrychlení a skvělé ovládání.

Technologie:

RRT Reduced Rear Triangle – u R8 vycházíme z dlouholetého vývoje silničních závodních kol, u kterých se snažíme skloubit maximální tuhost s přijatelným pohodlím. Proto jsme vyvinuli technologii RRT (Reduced Rear Triangle) – redukovaný zadní rámový trojúhelník. Zadní sedlové vzpěry jsou položené v menším úhlu vzhledem k chain stay, tím pádem mají schopnost na nerovnostech tlumit vibrace, zároveň díky kratší délce nedochází ke kroucení při záběru a kolo tak reaguje na každé šlápnutí ostrou akcelerací.

BB86 – velmi masívní středová partie s press fit ložisky standardu BB86 zaručuje maximální přenos vaší síly na zrychlení. Žádné zbytečné kroucení rámu. Středová část obsahuje speciální vodítko lanek, díky kterému je výměna vnitřně vedených řadicích lanek záležitost v řádu minut. Rám je samozřejmě plně kompatibilní s elektronickým řazením všech výrobců.

Aero Tapered HT – oblast hlavové trubky jsme dimenzovali pro maximální pevnost a aerodynamiku. Tapered kónická ložiska hlavového složení zajišťují perfektní ovladatelnost ve vysokých rychlostech, masivní tvarování pro tuhost při spurtech a plynulé navázání vidlice redukuje odpor vzduchu.

Integrovaná karbonová sedlovka CR8 s D profilem přispívá k pohodlí rámu – velmi dobře pruží a tlumí vibrace. Zámek sedlovky je plně integrovaný pro lepší aerodynamické vlastnosti rámu. Speciální zvrásněná povrchová úprava sedlovky v místě zasunutí do rámu zajišťuje stálou pozici i při nižších utahovacích momentech.

Asymetrická zadní stavba s masivními řetězovými vzpěrami dodávají rámu torzní tuhost, obzvláště v kombinaci s pevnou osou 12x142 mm. Obě rámové patky jsou výměnné a nahraditelné na klasické rychloupínákové osy.

Pells R8 Aero celokarbonová vidlice Tapered 1 1/8 – 1,5“ plynule přechází do rámu a výrazným způsobem zlepšuje proudění vzduchu kolem oblasti hlavy. Samozřejmostí je flat mount a velmi elegantní vnitřní vedení brzdové hadice. Asymetrická konstrukce počítá s působením různých sil při brždění (kolo skvěle vede směr i pod brzdami), zároveň se podařilo eliminovat kroucení při spurtech a výrazném zatížení vidlice při jízdě ze sedla.

Osazení:

Model R8 Ultegra Disc jsme osadili čistou sadou Shimano Ultegra řady R8000 s kotoučovými brzdami. Jde o závodní sadu s výbornou hmotností a maximálně precizní funkcí. Compact kliky 50/34 v kombinaci kazety 11-30 vás bez problému vyvezou do nejprudších alpských sedel. Špičkový výkon hydraulických brzd vás nadchne a nezklame ani na mokru. R8 Ultegra je k dispozici ve dvou variantách zapletených kol. Standardní odolné ráfky Fulcrum R900 Disc nebo závodní verze vysokých karbonových kol Fulcrum Wind 550 DB. Pláště Vittoria Rubino Pro šířky 28 mm mají ideální poměr pohodlí a výkonu a oceníte je na rozbitých silnicích. Pohodlné sportovní sedlo Pells Orca má vynikající hmotnost, aero řídítka Pells RR9 poskytují vysokou míru pohodlí.

Design:

Silniční kola Pells navazují na dlouholetou tradici značky, české cyklistiky i úspěchů brněnských závodních týmů. Model R8 je nástupcem aero rámu RR6 a reflektuje tak svým názvem vývoj, zjednodušování a čistotu cyklistiky, ke které se chceme vracet. Logo R8 vzniklo jako pocta závodní cyklistice, evokuje rychlé pruhy a navazuje na tradici brněnské, zejména dráhové, cyklistiky. Lak obou barevných variant R8 je nadstandardní a v červené i bílé barvě jsme využili metodu hlubokého laku s metalickým efektem.  
 

S výběrem vám odborně poradí

Michal

Michal

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–16:00.