Pells Tarpan 29 Race Black Red S

Doprava zdarma
Výrobce:
Pells
Kód:
3P182022
Dostupnost:
1 ks
54 990 Kč
Skladem u dodavatele Ve skladu dodavatele - expedice během 2-4 dnů.

Stavy kol na centrální skladu Pellsu se průběžně mění. V případě posledních kusů se může stát, že kolo není již dostupné. O dostupnosti vás po objednání budeme neprodleně informovat.

Kola jsou dodávány v krabici, nutno nasadit přední kolo, řidítka, pedály, sedlovku, sedlo, doseřídit. Při osobním odběru možnost sestavení kola - nutno připsat do poznámky k objednávce.

Pells Tarpan 29 Race Black Red S

Tarpan 29 Race je univerzální full. Geometrii jsme zvolili tak, aby Tarpan zvládl maratonský rychlý závod a aby neudělal ostudu ani na trailu. 29" rychlá kola, rozumné zdvihy 120 mm a hmotnost karbonového kola.

Naše oblíbené kolo. 29“ full, který se vymyká běžným kategoriím. Rychlá devětadvacítka s rozumnými zdvihy 120 mm, kterou jsme konstruovali s cílem vytvořit univerzální kolo. Tarpan je extrémně rychlý a zvládá jakékoliv stoupání, díky vyladěné geometrii je pak neuvěřitelně hravý na trailu. Špičkově zpracovaný hliníkový rám s pečlivě vybranými komponenty tvoří celek, který hmotností a výkonem hravě strčí do kapsy kdejaký karbonový full.

Rám Tarpan 29“

Třikrát odlehčená slitina hliníku P6 v kombinaci s pokročilým hydroformingem nám dala možnost profilovat jednotlivé segmenty rámu tak, aby byl celek velmi lehký, odolný a maximálně tuhý. Proto rám skvěle reaguje na šlapání, výborně vede stopu v rychlých sjezdech a podrží vás v těžkém terénu. Geometrie přizpůsobená 120 mm zdvihům a přepákování zadní stavby zaručují, že i při otevřených tlumičích nedochází k nadbytečnému houpání a zjistíte, že na páčku lockoutu budete sahat o poznání méně, než je u fullů zvykem. Menší úhel hlavové trubky zajišťuje snadné řízení a hravost na trailech.

Osazení

Tarpan 29 Race jsme osadili sadou 1x11 od Shimana. O pohon se stará kombinace dílů Deore XT a SLX, rozsah převodů 34x11-46 je vhodný jak na technická stoupání, tak na rovinaté přejezdy. Páčku přesmykače jsme tak mohli nahradit zamykáním tlumičů – vidlici i zadní tlumič zamknete jednou páčkou, což je praktičtější, než se na první pohled může zdát. A taky velmi návykové. O odpružení se stará vidlice a tlumič od výrobce FOX, který patří ke špičce. Oba perfektně reagují i na ty nejmenší nerovnosti a zachovávají skvělou hmotnost kola.

Kolo dodáváme plně seřízené, se zárukou 3 roky, dopravou zdarma a s balíčkem nářadí v hodnotě 1800,- Kč.

S výběrem vám odborně poradí

Michal

Michal

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–16:00.