Pells RAZZER Race7 plus

Doprava zdarma
Výrobce:
Pells Bicycles
Kód:
930f3b427c934d74909087d1118ad3b1
Variace:
29 990 Kč
Skladem u dodavatele Ve skladu dodavatele - expedice během 2-4 dnů.

Stavy kol na centrální skladu Pellsu se průběžně mění. V případě posledních kusů se může stát, že kolo není již dostupné. O dostupnosti vás po objednání budeme neprodleně informovat.

Kola jsou dodávány v krabici, nutno nasadit přední kolo, řidítka, pedály, sedlovku, sedlo, doseřídit. Při osobním odběru možnost sestavení kola - nutno připsat do poznámky k objednávce.

Pells RAZZER Race7 plus

Razzer Race7 Plus je jedno z našich nejoblíbenějších kol. Je neuvěřitelně zábavné, jisté na každém povrchu a překvapivě rychlé. A míra pohodlí vám učaruje. Závodní výbava za bezkonkurenční cenu.

Nejoblíbenější hliníkový rám Razzer dostal i svou pluskovou variantu. Ultralehký třikrát zeslabovaný rám Pells ze slitiny P6 je tuhý a zároveň perfektně tlumí vibrace díky tenké 12 mm zadní stavbě. Rám jsme osadili širšími osami standardu BOOST, tužší je tak nejenom rám, ale i výplety kol. Ty můžete osadit plášti do rozměru 3“, čímž získáte nepřekonatelný záběr v kopci, stabilitu v zatáčkách a při nižším tlaku obrovský nárůst pohodlí, protože široké 3" pláště vám dávají extra tlumení.

Rám Razzer Plus

Rám modelu Razzer Race7 Plus konstrukčně vychází z naší nejoblíbenější hlinikové devětadvacítky. Proto na něm najdete stejné technologie, geometrii upravenou pro širší kola a možnost použít i 29“ kola. 12 mm zadní stavba přidává výrazně na komfortu díky propružení sedlových vzpěr, přitom je extrémně torzně tuhá. BOOST osy také zpevňují rám a zabraňují nežádoucímu „kroucení“ rámu při záběru. Zploštěla horní rámová trubka v kombinaci s bi-axiální spodní masívní rámovou trubkou a pyramidovou tapered hlavou dává rámu obrovskou pevnost. Třikrát zeslabovaný materiál P6 pak dovoluje jít s hmotností rámu téměř ke karbonovým hodnotám.

Osazení

Razzer Race7 Plus je skvěle vybaveným kolem pro univerzální použití. Převody a pohon zajišťuje kombinace komponent Shimano Deore XT a SLX, rozsah 11-42x32 oceníte v terénu a náročných stoupáních. Vzduchové odpružení Rock Shox v kombinaci s širokými ale velmi lehkými plášti dává jezdci mimořádný komfort a dokonalou kontrolu kola na každém povrchu.
 

S výběrem vám odborně poradí

Michal

Michal

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–16:00.