RAW Elite L

Doprava zdarma
Výrobce:
Pells Bicycles
Kód:
3P206324
Dostupnost:
1 ks
Variace:
34 990 Kč
Skladem u dodavatele Ve skladu dodavatele - expedice během 2-4 dnů.

Stavy kol na centrální skladu Pellsu se průběžně mění. V případě posledních kusů se může stát, že kolo není již dostupné. O dostupnosti vás po objednání budeme neprodleně informovat.

Kola jsou dodávány v krabici, nutno nasadit přední kolo, řidítka, pedály, sedlovku, sedlo, doseřídit. Při osobním odběru možnost sestavení kola - nutno připsat do poznámky k objednávce.

RAW Elite L

Nový gravel RAW jsme stavěli tak, aby vám dal to, co od cyklistiky očekáváte: čistou radost z jízdy. Je rychlý, univerzální a obstojí v každém terénu.

Náš nový RAW je gravel na nekonečné štěrkové cesty ve Středomoří, na lesní stezky zasypané jehličím na Šumavě nebo zaváté písky Sahary. Zvládnete na něm ale i nekonečné asfaltové přejezdy nebo rozbité městské silnice. RAW je zkrátka kolo, které vám dovolí poznat svůj kraj, svoji zemi nebo rovnou celý svět. Své jméno nedostal náhodou – anglické raw (vyslovujeme ró) znamená syrový. A přesně takový je. Stavěli jsme ho tak, aby vám dal to, co od cyklistiky očekáváte: čistou radost z jízdy. Aby byl jednoduchý v obsluze, intuitivní v řízení a nenáročný na údržbu. A aby nerušil výstředním designem. Sofistikovaný minimalismus tak hravě rozbíjí nápis Pells na spodní rámové trubce, který jsme nechali v surovém - raw - hliníku.

Rám & technologie:

RAW jsme postavili z třikrát zeslabovaného hliníku P6, který využíváme u top modelů Razzer – je lehký, odolný a tuhý. Rám díky profilaci jednotlivých trubek pracuje přesně tak, jak potřebujete: vaši sílu přenáší v nejvyšší možné míře na zrychlení a pohyb vpřed, zároveň díky unikátní 12 mm zadní stavbě dává výrazně více komfortu, než standardní rámy. Díky pevným osám je pak kolo zase o kousek tužší a tedy i rychlejší. Biaxiálně tvarovaná spodní rámová trubka zpevňuje hlavní rámový trojúhelník a vertikálně zploštělá horní rámová trubka naopak přispívá k většímu pohodlí jezdce. Na rámu nechybí navárky pro montáž nosičů a blatníků.

Výbava:

U modelu RAW Elite jsme sáhli po osvědčené a spolehlivé čisté sadě Shimano Tiagra s hydraulickými kotoučovými brzdami. Compact dvoupřevodník 50x34 a kazeta s rozsahem 11-32 zubů vás dostanou opravdu na každý kopec. Karbonová vidlice Pells RAW se podílí podstatnou měrou na pohodlí kola, tlumí vibrace, a i ve vysokých rychlostech zajišťuje skvělou ovladatelnost. Je v ní dostatek prostoru pro blatníky a širší pláště. Samozřejmostí je 100 mm pevná osa a flat mount uchycení hydraulické brzdy.

Vzhledem k tomu, že gravel patří i do terénu, osadili jsme ho velmi pevnými ráfky Mach, které uvezou vás i plně naložené brašny. A klidně to po šotolině budete moci pustit, co to dá. Pláště jsme vybrali tak, aby byly rychlé, lehké a univerzální, abyste se ani na silnici netrápili. Proto šířka 33 mm – nedělejme z gravelů terénní motorky. Kombinace 160 a 140 mm kotoučů vás společně s hydraulickými brzdami podrží v každém terénu a za každého počasí.

Součástí kola jsou platformové pedály Unior, sada nářadí s momentovou ráčnou a batůžek Pells.

S výběrem vám odborně poradí

Michal

Michal

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–16:00.