Pells F7 Pro (XL - 20,7")

Doprava zdarma
Výrobce:
Pells
Kód:
3P172065
Dostupnost:
1 ks
29 990 Kč
Skladem u dodavatele Ve skladu dodavatele - expedice během 2-4 dnů.

Stavy kol na centrální skladu Pellsu se průběžně mění. V případě posledních kusů se může stát, že kolo není již dostupné. O dostupnosti vás po objednání budeme neprodleně informovat.

Kola jsou dodávány v krabici, nutno nasadit přední kolo, řidítka, pedály, sedlovku, sedlo, doseřídit. Při osobním odběru možnost sestavení kola - nutno připsat do poznámky k objednávce.

Pells F7 Pro (XL - 20,7")

F7 je osvědčený full na 27,5“ kolech, který vás proveze maratonským závodem i trailem. Robustní zadní stavba se souosým čepem zaručuje maximální tuhost rámu, zadní tlumič nastavený výrobcem přesně na náš rám dokonale reaguje na nerovnosti. F7 je osvědčený full na 27,5“ kolech, který vás proveze maratonským závodem i trailem. Robustní zadní stavba se souosým čepem zaručuje maximální tuhost rámu, kolo je tak rychlé a zadní stavba pracuje pouze ve vertikálním směru.

Rám F7 Pro

Celoodpružený rám F7 jsme zkonstruovali pro vyvážený poměr rychlosti a pohodlí, kdy jsme mysleli i na obratnost. Díky použití 27,5“ kol je celek obratný a kola F7 velmi dobře zrychlují. Zajímavě vyřešený souosý čep zadní stavby dává zadnímu rámovému trojúhelníku mimořádnou pevnost, kterou oceníte při záběru a v technickém terénu. Zadní tlumič nastavený výrobcem přesně na náš rám dokonale reaguje na nerovnosti a zbytečně nepruží při záběru. Kolo je obratné ve velmi technickém terénu a 27,5“ průměr kol dává kolu obrovskou pevnost. Třešničkou na designovém dortu jsou čepy eloxované do barvy rámu.

Osazení

Každý díl jsme vybírali s ohledem na maximální funkčnost, spolehlivost, životnost a minimální nároky na servis. F7 Pro tak nyní koupíte za bezkonkurenční peníze. Výbava Shimano Deore XT a Deore, vzduchová vidlice Suntour, brzdy Shimano a uzamykatelný zadní tlumič Rock Shox Monarch nebo doplňky z naší dílny. K tomu univerzální rychlé pláště Schwalbe Smart Sam a univerzální 27,5“ full je na světě.    
 

S výběrem vám odborně poradí

Michal

Michal

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–16:00.