Pells DUKE XT Black

Doprava zdarma
Výrobce:
Pells Bicycles
Kód:
cc12a0b111d046318540d77f4bc8a80d
Variace:
59 991 Kč
Skladem u dodavatele Ve skladu dodavatele - expedice během 2-4 dnů.

Stavy kol na centrální skladu Pellsu se průběžně mění. V případě posledních kusů se může stát, že kolo není již dostupné. O dostupnosti vás po objednání budeme neprodleně informovat.

Kola jsou dodávány v krabici, nutno nasadit přední kolo, řidítka, pedály, sedlovku, sedlo, doseřídit. Při osobním odběru možnost sestavení kola - nutno připsat do poznámky k objednávce.

Pells DUKE XT Black

Závodní 29“ hardtail, který má v rodokmenu to nejlepší z dvacetiletého vývoje. Nový Duke XT je rychlé a agilní kolo s přepracovanou geometrií, díky které je 29“ skvěle ovladatelná, rychlá a zachovává skvělou hmotnost. Výbavu modelu XT jsme přizpůsobili po

Závodní 29“ hardtail, který má v rodokmenu to nejlepší z dvacetiletého vývoje. Nový Duke XT je rychlé a agilní kolo s přepracovanou geometrií, díky které je 29“ skvěle ovladatelná, rychlá a zachovává skvělou hmotnost. Výbavu modelu XT jsme přizpůsobili potřebám závodních a výkonnostních jezdců.

Nový rám Duke 29“:

Samozřejmostí jsou pevné osy standardu BOOST, díky kterým je zadní stavba i vidlice velmi tuhá a dovolují využití širších (a tím pádem i tužších a rychlejších) výpletů. Tapered kónické řízení zaručuje vyšší tuhost kola i jeho přesnější a stabilnější řízení v terénu a vysokých rychlostech. Masívní středová partie standardu BB92 zaručuje maximální přenos síly při šlapání. Planžetové subtilní zadní vzpěry tenké pouhých 10,5 mm dovolují vertikální propružení zadní stavby při zachování skvělé boční tuhosti. Kolo je tuhé a rychlé, přitom velmi pohodlné.

Osazení:

Duke XT je závodní kolo bez kompromisů. Nová dvanáctková sada Shimano Deore XT s převody 34x10-51 vám dává rozsah převodů pro technické stoupání i rychlé maratonské přejezdy na rovinách. Zapletená tubeless ready kola využijete pro trénink i závody. Jako obutí jsme zvolili top model bezdušových plášťů od domácího Mitasu prověřený na Cape Epicu a světovém poháru. Doplňky z naší dílny jsme vybrali s cílem nabídnout co nejlepší poměr hmotnosti a pohodlí. Odpružená vidlice Fox Float 32 Performance patří k tomu nejlepšímu, co v sortimentu závodního odpružení najdete.

Klíčové vlastnosti rámu:


hmotnost 1210 g
10,5 mm zadní stavba pro maximální pohodlí
masívní chainstay a středové složení pro max. výkon
příprava na teleskopickou sedlovku
krátká zadní stavba a větší úhel hlavy pro větší jistotu a ovladatelnost


Geometrie:

Progresivní geometrie nového Duku potěší nejen závodníky, ale ocení ji i hobby jezdci, kteří chtějí rychlé, ale pohodlné a skvěle ovladatelné kolo. Díky zkrácení zadní stavby se nám podařilo u Duka získat ovladatelnost a hravost, na kterou jste byli zvyklí u kol menších průměrů. Změnou hlavového úhlu jsme také docílili vyšší jistoty ve vysokých rychlostech. Zkrátka a jednoduše: Duke se hodí na závodění, ale vyřádíte se na něm i na trailu.

Testováno cyklisty:

Prototypy nového rámu jsme testovali více než půl roku v různých podmínkách. Duke se proto podíval na řadu závodů, rychlých XC i maratonů a dostali jsme pozitivní zpětnou vazbu od našich testovacích jezdců. Kolo bude v nové sezóně hlavním nástrojem na rychlé závody pro náš Pells Racing Team.

Čistý nadčasový design:

Nový Duke přepisuje historii Pellsu i co se designu týče. Grafické oddělení dostalo jasné zadání: chceme design závodního kola, u kterého je rozhodující rychlost, přímočarost a jedinečnost. Proto vám můžeme nabídnout jedno z nejhezčích kol. Za Dukem, vévodou z Pellsu, se lidé budou otáčet.

Součástí kola je sada nářadí s momentovou ráčnou, hustilka Chameleon na tlumiče i duše a batůžek Pells.

S výběrem vám odborně poradí

Michal

Michal

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–16:00.