Pells DUKE Sram NX Black

Doprava zdarma
Výrobce:
Pells Bicycles
Kód:
6f99c8479a2b4216b11d9b475ca103d6
Variace:
45 990 Kč
Skladem u dodavatele Ve skladu dodavatele - expedice během 2-4 dnů.

Stavy kol na centrální skladu Pellsu se průběžně mění. V případě posledních kusů se může stát, že kolo není již dostupné. O dostupnosti vás po objednání budeme neprodleně informovat.

Kola jsou dodávány v krabici, nutno nasadit přední kolo, řidítka, pedály, sedlovku, sedlo, doseřídit. Při osobním odběru možnost sestavení kola - nutno připsat do poznámky k objednávce.

Pells DUKE Sram NX Black

Nový závodní rám Duke jsme osadili nejdostupnější 1x12 sadou na trhu od výrobce SRAM. Špičkový poměr ceny, výkonu a hmotnosti oceníte, pokud pronikáte do světa sportovní a závodní cyklistiky a chcete špičkový závodní rám se spolehlivou výbavou a hmotností

Nový závodní rám Duke jsme osadili nejdostupnější 1x12 sadou na trhu od výrobce SRAM. Špičkový poměr ceny, výkonu a hmotnosti oceníte, pokud pronikáte do světa sportovní a závodní cyklistiky a chcete špičkový závodní rám se spolehlivou výbavou a hmotností, kterou byste čekali u výrazně dražších kol.

Nový rám Duke 29“:

Samozřejmostí jsou pevné osy standardu BOOST, díky kterým je zadní stavba i vidlice velmi tuhá a dovolují využití širších (a tím pádem i tužších a rychlejších) výpletů. Tapered kónické řízení zaručuje vyšší tuhost kola i jeho přesnější a stabilnější řízení v terénu a vysokých rychlostech. Masívní středová partie standardu BB92 zaručuje maximální přenos síly při šlapání. Planžetové subtilní zadní vzpěry tenké pouhých 10,5 mm dovolují vertikální propružení zadní stavby při zachování skvělé boční tuhosti. Kolo je tuhé a rychlé, přitom velmi pohodlné.

Osazení:

Duke NX jsme stavěli tak, abyste si mohli dovolit výborně osazené kolo se závodními ambicemi. Výbavu jsme pro vás vybrali od výrobce SRAM, sada NX Eagle 1x12 s převody 34x11-50 je ideální pro rychlou jízdu v terénu i rovinaté přejezdy po polních a lesních cestách. Ráfky Mavic zajišťují skvělý poměr hmotnosti a tuhosti. Sedlo Orca má přes svůj závodní tvar a nízkou hmotnost velmi vysokou úroveň komfortu. Vzduchová vidlice RockShox s lockoutem z řídítek a BOOST osou vyžaduje minimum servisu.

Klíčové vlastnosti rámu:


Hmotnost 1210 g
10,5 mm zadní stavba pro maximální pohodlí
Masívní chainstay a středové složení pro max. výkon
Příprava na teleskopickou sedlovku, vnitřní vedení
Krátká zadní stavba a větší úhel hlavy pro větší jistotu a ovladatelnost


Geometrie:

Progresivní geometrie nového Duku potěší nejen závodníky, ale ocení ji i hobby jezdci, kteří chtějí rychlé, ale pohodlné a skvěle ovladatelné kolo. Díky zkrácení zadní stavby se nám podařilo u Duka získat ovladatelnost a hravost, na kterou jste byli zvyklí u kol menších průměrů. Změnou hlavového úhlu jsme také docílili vyšší jistoty ve vysokých rychlostech. Zkrátka a jednoduše: Duke se hodí na závodění, ale vyřádíte se na něm i na trailu.

Testováno cyklisty:

Prototypy nového rámu jsme testovali více než půl roku v různých podmínkách. Duke se proto podíval na řadu závodů, rychlých XC i maratonů a dostali jsme pozitivní zpětnou vazbu od našich testovacích jezdců. Kolo bude v nové sezóně hlavním nástrojem na rychlé závody pro náš Pells Racing Team.

Čistý nadčasový design:

Nový Duke přepisuje historii Pellsu i co se designu týče. Grafické oddělení dostalo jasné zadání: chceme design závodního kola, u kterého je rozhodující rychlost, přímočarost a jedinečnost. Proto vám můžeme nabídnout jedno z nejhezčích kol. Za Dukem, vévodou z Pellsu, se budou otáčet i necyklisté. Model Duke NX je k dispozici v černé a červené variantě.
 

Součástí kola je sada nářadí s momentovou ráčnou, hustilka Chameleon na tlumiče i duše a batůžek Pells.

S výběrem vám odborně poradí

Michal

Michal

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–16:00.