Pells DUKE Race M

Doprava zdarma
Výrobce:
Pells
Kód:
3P171053
Dostupnost:
1 ks
Variace:
44 990 Kč -7 000 Kč (15,6%) 37 990 Kč
Skladem u dodavatele Ve skladu dodavatele - expedice během 2-4 dnů.

Stavy kol na centrální skladu Pellsu se průběžně mění. V případě posledních kusů se může stát, že kolo není již dostupné. O dostupnosti vás po objednání budeme neprodleně informovat.

Kola jsou dodávány v krabici, nutno nasadit přední kolo, řidítka, pedály, sedlovku, sedlo, doseřídit. Při osobním odběru možnost sestavení kola - nutno připsat do poznámky k objednávce.

Pells DUKE Race M

27,5“ karbonový Duke Race je závodní kolo s jedinečnými křivkami, výjimečnou obratností a skvělým poměrem cena/výkon. Monocoque hi-endový rám s minimální hmotností a tuhostí jsme stavěli pro maximální rychlost. Obratná kola menšího průměru oceníte v techn 27,5“ karbonový Duke Race je závodní kolo s jedinečnými křivkami, výjimečnou obratností a skvělým poměrem cena/výkon. Monocoque hi-endový rám s minimální hmotností a tuhostí jsme stavěli pro maximální rychlost. Obratná kola menšího průměru oceníte v technických pasážích.

Rám Duke 27,5

Jeden z našich nejhezčích karbonových rámů. Tuhý, ale lehký, rychlý, ale obratný. Tapered hlavovvá trubka pro snadnou ovladatelnost ve vysokých rychlostech, vnitřní vedení řadicích lanek a tuhá krátká zadní stavba. Karbonový úplet s vysokým modulem pružnosti zaručuje velkou míru pohodlí bez zbytečného kroucení. Plynulý přechod horní rámové trubky do zadních sedlových vzpěr zpevňuje kolo a vy tak svou energii přenášíte jen na pohyb vpřed, ne na kroucení materiálu. Tomu napomáhá také masivní střed standardu BB92 s press fit ložisky.

Osazení

Model Duke Race jsme osadili dvoupřevodníkem a jedenácti-rychlostním řazením, vše z dílny Shimana a sad XT a SLX. Vidlice Rock Shox Reba s pevnou osou a zdvihem 100 mm je ideální pro ostrou jízdu. Zapletená kola Mavic Crossride vynikají svělým poměrem hmotnosti a tuhosti.
 

S výběrem vám odborně poradí

Michal

Michal

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–16:00.