Pells CRONO Pro D Lady

Doprava zdarma
Výrobce:
Pells Bicycles
Kód:
0d797283f8bd4fcb9048d20f272f18ae
Variace:
15 990 Kč
Skladem u dodavatele Ve skladu dodavatele - expedice během 2-4 dnů.

Stavy kol na centrální skladu Pellsu se průběžně mění. V případě posledních kusů se může stát, že kolo není již dostupné. O dostupnosti vás po objednání budeme neprodleně informovat.

Kola jsou dodávány v krabici, nutno nasadit přední kolo, řidítka, pedály, sedlovku, sedlo, doseřídit. Při osobním odběru možnost sestavení kola - nutno připsat do poznámky k objednávce.

Pells CRONO Pro D Lady

Osvědčené, lehké a pohodlné kolo s vyváženou sportovní geometrií prošlo dalším vývojem. Model Crono Pro D je rychlé a spolehlivé kolo vhodné pro dlouhé vyjížďky, náročnější turistiku i dojíždění do práce. Dámská varianta oblíbeného modelu krosového kola s nepřekonatelným poměrem cena/výkon. Lehký rám, který vychází z dlouholetého vývoje, vzduchová odpružená vidlice, lehká a tuhá kola. Crono Pro D Lady je doma na cyklostezkách, šotolině, výletech i jízdě do práce.

Rám

Rám Crono Pro D Lady konstrukčně vychází z nejvyšších modelů. Unikátní zadní stavba s 12 mm planžetovými sedlovými vzpěrami komfort kola posouvá na úroveň karbonových kol. Díky možnosti montáže nosičů můžete z Pells Crono Pro D Lady jednoduše vytvořit ideální cestovatelské kolo na poznávání světa, jízdu do práce nebo kondiční vyjížďky.

Výbava

O vaše pohodlí a jistotu ovládání na nerovnostech se stará vzduchové odpružení od Suntouru. O pohon se stará prověřená kombinace komponent z dílny Shimana. Doplňky z naší dílny se starají o komfort posedu i řízení.

Ke kolu od nás dostanete zdarma sadu nářadí s momentovým klíčem a hustilku na tlumiče/kola.

S výběrem vám odborně poradí

Michal

Michal

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–16:00.