Pells AERON Tiagra L

Doprava zdarma
Výrobce:
Pells
Kód:
3P170144
Variace:
20 990 Kč
Skladem u dodavatele Ve skladu dodavatele - expedice během 2-4 dnů.

Stavy kol na centrální skladu Pellsu se průběžně mění. V případě posledních kusů se může stát, že kolo není již dostupné. O dostupnosti vás po objednání budeme neprodleně informovat.

Kola jsou dodávány v krabici, nutno nasadit přední kolo, řidítka, pedály, sedlovku, sedlo, doseřídit. Při osobním odběru možnost sestavení kola - nutno připsat do poznámky k objednávce.

Pells AERON Tiagra L

Ideální volba kola, když nechcete vstupní řadu komponent, ale silničku budete využívat k tréninku. Slušná výbava na špičkovém rámu. Budete příjemně překvapení svižností tohoto kola. Rám z ultralehké slitiny Pells P6, silniční sada Tiagra a velmi dobrý poměr cena/výkon dělá z Aeronu Tiagra kolo, na kterém zvládnete velké tréninkové objemy a své první závody.

Chtěli jsme vytvořit dostupné silniční kolo, na kterém se budete cítit jako na karbonovém speciálu (bude lehké, rychlé a pohodlné. A povedlo se. Aeron konstrukčně vychází z nejostřejších závodních kol, u kterých jsme světu představili unikátní systém odpružení zadní stavby za pomoci tenkých planžet. Zkušenosti z vývoje jsme přenesli na silnici a je tu lehký, rychlý a ke všemu pohodlný rám Aeron.

Rám:

Dokonale zpracovaný rám z třikrát zeslabované hliníkové slitiny P6 vám nejen díky materiálu, ale především díky správně zvolené geometrii a tvarování jednotlivých trubek dá karbonový pocit pohodlí a maximální tuhost, která zaručuje maximální výkon. Každé šlápnutí vyvolá prudkou akceleraci.

Redukovaný zadní rámový trojúhelník (technologie RRT) jsme vyvíjeli pro vyvážený poměr tuhosti a pohodlí. Výrazně položené seat stay dovolují rámu pohlcovat vibrace ze silnice a společně se sedlovou trubkou 27,2 mm průměru vám dodají pohodlí i na velmi dlouhých tratích a v terénu. Krátká zadní stavba se pak výrazně podílí na ovladatelnosti kola.

Tapered hlavová trubka díky širšímu spodnímu ložisku zvyšuje tuhost celého rámu, ale podílí se především na jistotě vedení kola ve vyšších rychlostech a jednodušším řízení. Celková dobrá ovladatelnost rámu z kola dělá ideální stroj i pro méně zkušené jezdce.

Výbava:

Shimano Tiagra představuje spolehlivou tréninkovou sadu, která kromě výborné funkčnosti a slušné hmotnosti nabízí závodní design. Oproti čistě závodním sadám má výhodu nižší ceny servisu a náhradních dílů. Rozsah převodů odpovídá potřebám hobby jezdců a bohatě postačí na rychlé sjezdy i prudká stoupání. Doplňky Pells podtrhují sportovní charakter kola a dávají jezdci dostatek pohodlí.

S výběrem vám odborně poradí

Michal

Michal

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–16:00.