DUKE Race Red XL

Doprava zdarma
Výrobce:
Pells Bicycles
Kód:
3P201035
Variace:
49 990 Kč
Skladem u dodavatele Ve skladu dodavatele - expedice během 2-4 dnů.

Stavy kol na centrální skladu Pellsu se průběžně mění. V případě posledních kusů se může stát, že kolo není již dostupné. O dostupnosti vás po objednání budeme neprodleně informovat.

Kola jsou dodávány v krabici, nutno nasadit přední kolo, řidítka, pedály, sedlovku, sedlo, doseřídit. Při osobním odběru možnost sestavení kola - nutno připsat do poznámky k objednávce.

DUKE Race Red XL

Závodní 29“ hardtail, který má v rodokmenu to nejlepší z dvacetiletého vývoje. Nový Duke Race je rychlé a agilní kolo s přepracovanou geometrií, díky které je 29“ skvěle ovladatelná, rychlá a zachovává skvělou hmotnost.

Závodní 29“ hardtail, který má v rodokmenu to nejlepší z dvacetiletého vývoje. Nový Duke Race je rychlé a agilní kolo s přepracovanou geometrií, díky které je 29“ skvěle ovladatelná, rychlá a zachovává skvělou hmotnost. Výbavu modelu Race jsme volili tak, aby bylo závodní kolo dostupné hobby jezdcům, kteří se závoděním začínají nebo chtějí kolo postupně vybavit závodními komponenty.

Nový rám Duke 29“:

Samozřejmostí jsou pevné osy standardu BOOST, díky kterým je zadní stavba i vidlice velmi tuhá a dovolují využití širších (a tím pádem i tužších a rychlejších) výpletů. Tapered kónické řízení zaručuje vyšší tuhost kola i jeho přesnější a stabilnější řízení v terénu a vysokých rychlostech. Masívní středová partie standardu BB92 zaručuje maximální přenos síly při šlapání. Planžetové subtilní zadní vzpěry tenké pouhých 10,5 mm dovolují vertikální propružení zadní stavby při zachování skvělé boční tuhosti. Kolo je tuhé a rychlé, přitom velmi pohodlné.

Osazení:

Duke Race jsme osadili spolehlivými díly Shimano ve specifikacích XT, SLX a Deore 1x11. S převody 32x11-46 zvládnete i velmi prudká technická stoupání. Zapletená kola od Mavicu dávají slušný poměr hmotnosti a odolnosti. Obutí Schwalbe zaručuje slušný grip a dobrou odolnost proti defektům. Doplňky z naší dílny jsme vybrali s cílem nabídnout co nejlepší poměr hmotnosti a pohodlí. Odpružená vidlice z dílny Rock Shox s lockoutem z řídítek potěší snadnou obsluhou a skvělou funkcí.

Klíčové vlastnosti rámu:


hmotnost 1210 g
10,5 mm zadní stavba pro maximální pohodlí
masívní chainstay a středové složení pro max. výkon
příprava na teleskopickou sedlovku
krátká zadní stavba a větší úhel hlavy pro větší jistotu a ovladatelnost


Geometrie:

Progresivní geometrie nového Duku potěší nejen závodníky, ale ocení ji i hobby jezdci, kteří chtějí rychlé, ale pohodlné a skvěle ovladatelné kolo. Díky zkrácení zadní stavby se nám podařilo u Duka získat ovladatelnost a hravost, na kterou jste byli zvyklí u kol menších průměrů. Změnou hlavového úhlu jsme také docílili vyšší jistoty ve vysokých rychlostech. Zkrátka a jednoduše: Duke se hodí na závodění, ale vyřádíte se na něm i na trailu.

Testováno cyklisty:

Prototypy nového rámu jsme testovali více než půl roku v různých podmínkách. Duke se proto podíval na řadu závodů, rychlých XC i maratonů a dostali jsme pozitivní zpětnou vazbu od našich testovacích jezdců. Kolo bude v nové sezóně hlavním nástrojem na rychlé závody pro náš Pells Racing Team.

Čistý nadčasový design:

Nový Duke přepisuje historii Pellsu i co se designu týče. Grafické oddělení dostalo jasné zadání: chceme design závodního kola, u kterého je rozhodující rychlost, přímočarost a jedinečnost. Proto vám můžeme nabídnout jedno z nejhezčích kol. Za Dukem, vévodou z Pellsu, se lidé budou otáčet.
Součástí kola je sada nářadí s momentovou ráčnou, hustilka Chameleon na tlumiče i duše a batůžek Pells.

S výběrem vám odborně poradí

Michal

Michal

Odpovím vám do 24 hodin.
Volejte 773 545 551
v pracovní dny 12:00–16:00.